• Fulya Mah. Torun Center No:74D/10
    Şişli / İstanbul
  • Ptesi - Ctesi 8.30 - 18.00.
    Pazar KAPALI

Hizmetlerimiz

Olea Medical
MRI görüntüleme ve CT tarayıcıları için Olea Sphere® 3.0 otomatik ve vendör bağımsız görüntü işleme çözümü, birçok patolojinin hızlı değerlendirilmesini sağlar ve anında nicel ve nitel çok parametreli haritalar içerir. <br> Olea Medical® tarafından tasarlanan ve hem klinik hem de araştırma amaçlı, 250'den fazla önde gelen küresel kurum tarafından güvenilen Olea Sphere®, üretkenliği ve tüm hasta bakım sürecini iyileştirmek için sezgisel, hızlı ve doğru bir yazılım çözümüdür. Gelişmiş işlem sonrası görüntüleme ihtiyaçlarınızı çözmek için en uygun çözümü keşfedin.
Medis
Medis'in yazılımı, kullanım kolaylığı ve hastalar için klinik sonuçları nedeniyle uluslararası olarak takdir edilmektedir. “Ölçmek bilmektir” ilkesinden yola çıkarak tüm hastalar için en iyi tanıyı ve sonraki tedavi stratejilerini belirlemede tıp profesyonellerini destekliyoruz. <br> Yazılım oluşturma ve gerçekleştirme sürecimiz benzersiz olduğu kadar basittir: konseptten ürüne gelişen tıbbi bir ihtiyaçtan başlayarak. Kardiyovasküler görüntülemede klinik olarak ilgili yazılım çözümlerine yönelik yaratmaya, araştırmaya ve yenilik yapmaya devam ediyoruz. <br> Medis'te bu sürekli yenilik, sürekli değişen kardiyovasküler görüntüleme ortamı için yeni fikirlere dayalı yeni yazılım çözümlerine yol açar. Aynı zamanda, sosyal ve sürdürülebilir bir şekilde alakalı olmaya devam ediyoruz. Medis'te kalite anahtardır.
İcometrix
Nöroloji ve pnömoloji alanında sağlık profesyonellerini tarama, teşhis ve hasta izleme ve yönetimi bakımından desteklemek için anatomik beyin ve akciğer yapılarının ve lezyonlarının tıbbi görüntülerinin otomatik niceleştirilmesi için bağımsız yazılımların tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi.